Ubytování v Itálii, Ortelle (Puglia-Salento) v rekreačním domě 'Grande'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Grande, Ortelle
★★★

Itálie, Puglia-Salento, Ortelle

Itálie, Puglia-Salento, Ortelle
Číslo objektu: IT6807.1.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6807_1_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.476,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Grande', 3-pokojový dům 60 m2, v přízemí. Renovovaný v roce 2012, jednoduché a komfortní zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj. Jídelna s jídelní stůl, kuchyňským koutem a TV (plochá obrazovka). Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Sprcha/bidet/WC. Klimatizace (extra). Zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: síť proti hmyzu. Parkování č. 1 (oplocený). Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Vignacastrisi 1 km od Castro Marina: Pěkný, stylový dvougenerační dům 'In Campagna', renovovaný v roce 2012, obklopen stromy a loukami. 1 km od centra Castro Citt?, 1 km od centra Castro Marina, klidná, slunná poloha, 1 km od moře, v zeleni. Společné: zahrada 900 m2 (oplocená) s rostlinami a stromy. Zahradní nábytek. V domě: bezpečnostní zařizení. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 400 m, supermarket 1 km, restaurace 500 m, písečná pláž 15 km, skalnatá pláž 1 km. Atrakce v blízkosti: Otranto 19 km, Lecce 44 km, Santa Cesarea Terme 3 km, Alberobello - Trulli 160 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Objekt ref.: it6807.1.1 e .2 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Ortelle:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Castro na jadranském pobřeží Salento, oblíbeném rekreačním místě. Známé kouzelnou krajinou a nádherným mořem a také příjemným podnebím. 15 km od Otranto, 45 km od Lecce, 50 km od Gallipoli a 25 km od Leuca. Castro leží uprostřed fascinujícího pobřežního úseku dosahujícího od Otrento k S. Maria di Leuca. Obec s 2500 obyvateli, bez turistů, kteří sem přicházejí v létě. Je zde řada pozoruhodností v i kolem Castro - typické vesnické středověké jádro, přístav v jehož blízkosti jsou malé jeskyně, které slouží rybářům jako sklad, potom známé sluje, skalnaté štíty hor a různá flora a fauna moře, prostě ráj pro všechny potapěče. K nepřehlédnutí je vynikající kuchyně a nabídka zábavy. Letní rekreační středisko s 3'000 obyvatel, na západě regionu přímo u moře, 23 km jižně od Otranto, 30 km severně od S Maria di Leuca. V obci: supermarket, potraviny, pekařství, pošta, restaurace, bar.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.4.2019 13:09
Mapa stránek ...