Ubytování v Itálii, Castro (Puglia-Salento) v apartmánu 'Argentiera'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Argentiera, Castro
★★★

Itálie, Puglia-Salento, Castro

Itálie, Puglia-Salento, Castro
Číslo objektu: IT6808.350.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6808_350_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.251,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Argentiera', 4-pokojový byt 130 m2 v 1. patře. Částéčně renovovaný v roce 2015, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a plochá obrazovka. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizace. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC a klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), klimatizace. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. Topení (extra). Malá terasa 15 m2. Balkónový nábytek. Pěkný panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Dvougenerační dům. 500 m od centra Castro, slunná poloha, 20 m od moře, 50 m plaz, na hlavní ulici. K dispozici pouze pro Vás: venkovní sprcha. Úklid na vyžádání (extra). Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny, supermarket, restaurace, bar 500 m, skalnatá pláž 50 m (malý). Atrakce v blízkosti: Otranto 20 km, Santa Cesarea Terme 7 km, Lecce 50 km, Alberobello - Trulli 150 km, Gallipoli 30 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Castro:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Castro na jadranském pobřeží Salento, oblíbeném rekreačním místě. Známé kouzelnou krajinou a nádherným mořem a také příjemným podnebím. 15 km od Otranto, 45 km od Lecce, 50 km od Gallipoli a 25 km od Leuca. Castro leží uprostřed fascinujícího pobřežního úseku dosahujícího od Otrento k S. Maria di Leuca. Obec s 2500 obyvateli, bez turistů, kteří sem přicházejí v létě. Je zde řada pozoruhodností v i kolem Castro - typické vesnické středověké jádro, přístav v jehož blízkosti jsou malé jeskyně, které slouží rybářům jako sklad, potom známé sluje, skalnaté štíty hor a různá flora a fauna moře, prostě ráj pro všechny potapěče. K nepřehlédnutí je vynikající kuchyně a nabídka zábavy. Letní rekreační středisko s 3'000 obyvatel, na západě regionu přímo u moře, 23 km jižně od Otranto, 30 km severně od S Maria di Leuca. V obci: supermarket, potraviny, pekařství, pošta, restaurace, bar.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 11:42
Mapa stránek ...