Ubytování v Itálii, Vieste (Gargano) v apartmánu 'San Luca'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 6). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu San Luca, Vieste
★★

Itálie, Gargano, Vieste

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Gargano, Vieste
Číslo objektu: IT6965.300.5
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6965_300_5/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 7.294,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 20 m2. Jednoduché a zařízení: 1x pokoj s 2x lůžko a kabelová TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Topení (extra), klimatizace (extra). Vytápění pouze od 15.11. do 31.03. Malé zahradní sezení 20 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 1. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Malé rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. "San Luca", obklopen stromy a poli. 4 km od centra Vieste, samostatně stojící, klidná poloha, 3.5 km od moře, 3.5 km plaz, v zeleni. Společné: pozemek (oplocený) s rostlinami a stromy, bazén (12 x 6 m, 01.06.-15.09.). Venkovní sprcha, ping-pong, zahradní sezení, zahradní nábytek, gril. V domě: Wireless LAN [WLAN], pračka (společné). Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 2 km, restaurace 500 m, bar 2 km, písečná pláž 3.5 km. Atrakce v blízkosti: Isole Tremiti, Faro di Vieste 4 km, San Giovanni Rotondo 75 km, Lago di Varano 55 km, Peschici 25 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Majitel objektu bydlí ve stejném domě. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Všechny apartmány mají zařízený balkon nebo terasu a klimatizaci. Kyvadlová doprava na pláž (v hlavní sezóně, ve stanovených časech). Zahrnuto v ceně plážový servis (jeden slunečník, dvě lehátka a parkování) od 01/05 do 30/06 a od 01/09 do 15/09.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Vieste:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vieste je nejvýchodnější město Garganského pobřeží. Zachovalo si své jméno jako staré centrum rybářství a zemědělství. Za shlédnutí stojí staré město se svým hradem a basilikou z 11. století. Z přístavu jezdí trajekty na ostrovy Tremiti a na výlety podél pobřeží k nespočtu jeskyń. Z horní části města je vidět hrad s římsko-švábské doby, nebo snad ještě starší a o něco dále je bazilika, jeden z nejstarších příkladů apuánské architektury 11 stol. Staré město nabízí spoustu zábavy, obchodů, restaurací a obchůdků s uměleckým řemeslem.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 29.5.2020 13:08
Mapa stránek ...