Ubytování v Itálii, Frinco (Piemonte-Langhe & Monferrato) v apartmánu 'Casetta'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Casetta, Frinco
★★★

Itálie, Piemonte-Langhe & Monferrato, Frinco

Itálie, Piemonte-Langhe & Monferrato, Frinco
Číslo objektu: IT1647.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it1647_100_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.887,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Casetta', 3-pokojový byt 90 m2 na 2 podlažích. Stylové a starožitné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, 1x vysunovací lůžko, otevřený krb, TV-satelit a DVD. Kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: otevřený průchozí pokoj s 1x lůžko. 1x velký dvoulůžkový pokoj. Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). Vytápění pouze od 15.10. do 15.04. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Starý vícegenerační dům 'La Dolce Vite', 300 m n.m., z 17. století, renovovaný v roce 2012. 10 km od centra Moncalvo, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná. Společné: pozemek 200 m2 (oplocený), bazén (8 x 4 m, hloubka 150 cm, 01.06.-30.09.). Venkovní sprcha, terasa (20 m2), gril. V rekreačním zařízení: sauna (extra), pračka. Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 500 m, restaurace 800 m. Jízdárna 5 km. Atrakce v blízkosti: Asti 16 km, Casale Monferrato 36 km, Alba 45 km, La Morra 58 km, Barolo 60 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Majitel objektu bydlí ve stejném domě.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Frinco:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 300 m n.m.
Malá, stará vesnice s 600 obyvatel, na jihu regionu, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 15 km severně od Asti. V obci: potraviny, restaurace. Další možnosti nákupu, 10 km. Kulturní akce Palio di Asti 15 km, Festival delle Sagre 15 km, Douja D'Or 10 km, Vinařská oblast. Dopravní spojení: výjezd 'Asti Est' 12 km od Frinco. Nádraží 'Asti' 15 km. Doprava letadlem: letiště Torino Caselle (TRN), 60 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:25
Mapa stránek ...