Ubytování v Itálii, Cisterna d'Asti (Piemonte-Langhe & Monferrato) v apartmánu 'Le Betulle'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Le Betulle, Cisterna d'Asti
★★★

Itálie, Piemonte-Langhe & Monferrato, Cisterna d'Asti

Itálie, Piemonte-Langhe & Monferrato, Cisterna d'Asti
Číslo objektu: IT1650.100.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it1650_100_2/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.345,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 80 m2. Účelné a starožitné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV-satelit. Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). Vytápění pouze od 15.10. do 15.04. Balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Le Betulle', 3-podlažní. 6 byty v domě. 2 km od centra Cisterna d'Asti, slunná poloha. Společné: zahrada 3'000 m2 (oplocená) s trávníkem a stromy, bazén (14 x 6 m, 15.05.-15.09.). Venkovní sprcha, ping-pong, pergola, zahradní nábytek, gril. V domě: pračka (společné). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 100 m, supermarket 3 km, restaurace 2 km. Atrakce v blízkosti: Asti 20 km, Alba 20 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Majitel objektu bydlí ve stejném domě. Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 09:36
Mapa stránek ...