Ubytování v Itálii, Elba Portoferraio (ostrov Elba) v apartmánu 'Exquisite Elba'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Exquisite Elba, Elba Portoferraio
★★★

Itálie, ostrov Elba, Elba Portoferraio

Itálie, ostrov Elba, Elba Portoferraio
Číslo objektu: IT8650.100.5
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it8650_100_5/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.008,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2. Světlé, pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Topení. Terasa 20 m2. Výhled na moře a na město. K dispozici: telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Terasa pro venkovní stolování nebo si jen vychutnat výhled.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkná rezidence 'Exquisite Elba', obklopen loukami. 7 km od centra Portoferraio, Capoliveri, 8 km od centra Porto Azzurro, slunná poloha, 3 km od moře, u golfového hřiště. Společné: přírodní zahrada, bazén (10 x 5 m, 01.05.-30.09.). WC u bazénu, sprcha/WC u bazénu, venkovní sprcha, zahradní nábytek. K dispozici pouze pro Vás: terasa. V rekreačním zařízení: recepce, bar, snídaňová místnost, internetová kavárna, přístup na internet, pračka, sušička (společné, extra), vytápění pouze od 01.11. do 15.04., k dispozici jízdní kola (extra). Výměna povlečení 1x týdně. Úklid 1x týdně (v ceně). Snídaně na vyžádání (extra). Příjezd (200 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Potraviny 5 km, supermarket 5 km, restaurace 4 km, písečná pláž 'Schipparello' 2.5 km, skalnatá pláž 2.5 km. Golfové hřiště (9 jamek) 100 m, tenis 7 km, jízdárna 14 km. Atrakce v blízkosti: Portoferraio, Capoliveri, Porto Azzurro. Pozor prosím: hlavní silnice 200 m od domu. Noční klub/disco 5 km od domu. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Toto letovisko se nachází v nádherném soukromém parku, s výhledem na moře a golfové hřiště (9 jamek). Ideální místo pro ty, kteří si chtějí vychutnat rekreační pobyt, se všemi moderními vymoženostmi. ,Koupání se nachází přibližně 200 metrů od domů.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Elba Portoferraio:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Portoferraio je hlavní městečko ostrova, je možné zde obdivovat opevnění Medici s, villu Mulini, obytný dům Napoleona v 1. exilu. Odtud možno pořádat výlety podél pobřeží kolem ostrova, Marciada Marina (17 km), Marcuiada (8 km), Marina di Campo (27 km), Capoliveri (20 km), PortoAzzurro (5 km). Rio nell'Elba (10 km), Rio Marina (3 km) a Cavo (7 km), odkud je 26 km opět do Portofferraio.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.4.2019 02:52
Mapa stránek ...