Ubytování v Itálii, Elba Nisporto (ostrov Elba) v apartmánu 'Cala Rossa'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Cala Rossa, Elba Nisporto
★★

Itálie, ostrov Elba, Elba Nisporto

Itálie, ostrov Elba, Elba Nisporto
Číslo objektu: IT8610.870.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it8610_870_2/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Nájemní cena za ubytování od 8.411,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV-satelit. Otevřená galerie, výška stropu 150 - 180 cm s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Sprcha/bidet/WC. Malá terasa. Zahradní nábytek.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Cala Rossa'. V centru obce Nisporto 7 km od centra Rio nell'Elba, 16 km od centra Porto Azzurro, 22 km od centra Capoliveri, 300 m od moře, 300 m plaz. Společné: bazén (10 x 25 m, 02.06.-30.09.). Parkovací místo. Kamenitá pláž 300 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Elba Nisporto:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Styl díla velkého malíře Macchiaioli. Elba s italskýmni a zahraničními u mělci, kteří se zde shromázďují k bezpočtu oslav. Celý ostrov nabízí 70 pláží, některé jsou velice klidné, jiné silně frekventované, přičemž vsechny zvou jak ke slunění, tak ke koupání.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 21:05
Mapa stránek ...