Ubytování v Itálii, Elba Nisporto (ostrov Elba) v apartmánu 'Altaluna'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Altaluna, Elba Nisporto
★★★

Itálie, ostrov Elba, Elba Nisporto

Itálie, ostrov Elba, Elba Nisporto
Číslo objektu: IT8610.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it8610_100_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.897,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Světlé, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, kuchyňským koutem a TV. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na terasu. 1x malý pokoj s 1x lůžko a 1x vysunovací lůžko. Sprcha/bidet/WC. Velká terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře. Parkování (1 Auto). 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Altaluna'. 10 byty v domě. Osada Nisporto 5 km od centra Bagnaia, 7 km od centra Rio nell'Elba, slunná poloha, 100 m od moře, 100 m plaz. Společné: pozemek (oplocený), bazén (10 x 20 m, hloubka 150 cm, 02.06.-30.09.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, dětské hřiště, parkovací místo č. 1. Potraviny 100 m, supermarket 7 km, restaurace 100 m, trajekt 'Rio Marina' 10 km, písečná pláž, kamenitá pláž 100 m. Atrakce v blízkosti: Porto Azzurro, Porto Ferraio 16 km, Capoliveri 22 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Elba Nisporto:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Styl díla velkého malíře Macchiaioli. Elba s italskýmni a zahraničními u mělci, kteří se zde shromázďují k bezpočtu oslav. Celý ostrov nabízí 70 pláží, některé jsou velice klidné, jiné silně frekventované, přičemž vsechny zvou jak ke slunění, tak ke koupání.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:28
Mapa stránek ...