Ubytování v Itálii, Sorrento (Naples & Sorrentino Peninsula) v apartmánu 'Limoneto a Priora'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Limoneto a Priora, Sorrento
★★★

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Sorrento

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Sorrento
Číslo objektu: IT6040.435.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6040_435_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.862,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 65 m2, v přízemí. Částéčně renovovaný v roce 2013, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (trouba). Sprcha/bidet/WC. Terasa, velká zahrada. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). Pěkný výhled na moře, na krajinu a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený). Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Sorrento: Starý, velký, útulný třígenerační dům 'Limoneto a Priora', obklopen stromy, loukami a poli. 4 km od centra Sorrento, 2 km od centra Sant'Agata sui due Golfi, 1 km od centra Massa Lubrense, v okrsku Priora, klidná, vyvýšená poloha na kopci, 4 km od moře, 5 km plaz, v zeleni. Společné: velká zahrada 1'500 m2 (oplocená) květinami a stromy. K dispozici pouze pro Vás: zahradní sezení, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: Wireless LAN [WLAN]. Úklid na vyžádání (extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. 300 m dlouhý, úzký příjezd vede až k objektu. Šířka přístupové cesty: 200 cm. Parkovací místo u domu. Parkovací místo pouze pro malé - středně veliké auto. Restaurace, bar 500 m, autobusová zastávka 300 m, nádraží 'Sorrento' 4 km, trajekt 4 km, oblázková pláž 5 km, termální bazén 4 km. Atrakce v blízkosti: Positano 17 km, Pompei 35 km, Napoli 60 km, Capri, Ischia, Amalfi 35 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Prodej místních zemědělských výrobků.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Sorrento:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Světově známé rekreační středisko u mořského zálivu Neapel. Nesrovnatelně krásné, ležící na rozsáhlé skalní terase, nabízí fantastický panoramatický výhled na moře, Neapel, Vesuv a Capri. Pobřeží je z velké části skalnaté a jen sem tam přerušeno malými písečnými plážemi. Na barvy bohaté citroníkové a pomerančové zahrady, bujné parky, nesčetné útulné restaurace a kavárny, příjemné klima - to všechno přispívá k oblibě Sorrenta jako rekreačního místa na jednom z nejhezčích pobřeží světa. Mondénní, proslulá, historická rekreační obec, v centru poloostrova přímo u moře. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, kasino, folklórní večery, konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.10.2019 07:51
Mapa stránek ...