Ubytování v Itálii, Sorrento (Naples & Sorrentino Peninsula) v rekreačním domě 'Azienda Agricola Barone'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Azienda Agricola Barone, Sorrento
★★★

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Sorrento

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Sorrento
Číslo objektu: IT6040.250.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6040_250_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.527,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 230 m2 na 2 podlažích. Komfortní a starožitné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Kuchyně (trouba). Sedací vana/bidet/WC. Topení (extra). Vytápění pouze od 01.11. do 31.03. Ve spodním patře: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, jídelní stůl a TV. Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Velká terasa terasa. Zahradní nábytek, lehátka. Nádherný panoramatický výhled na moře, na krajinu a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Meta di Sorrento: Velký, útulný statek 'Azienda Agricola Barone'. 800 m od centra, 4 km od centra Sorrento, mimo obec, klidná, slunná poloha, 2 km od moře, 2 km plaz, v zeleni. Společné: pozemek 15'000 m2 (oplocený) s rostlinami a stromy. V domě: Wireless LAN [WLAN]. Úklid na vyžádání (extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. 100 m dlouhý, velmi příkrý, úzký příjezd vede až k objektu. Šířka přístupové cesty: 200 cm. Parkovací místo, veřejné parkoviště 350 m na ulici. Potraviny, supermarket 400 m, restaurace 1 km, bar, autobusová zastávka 400 m, nádraží 'Meta di Sorrento' 1 km, písečná pláž 'Meta - Alimuri' 2 km. Atrakce v blízkosti: Positano 25 km, Pompei 25 km, Napoli 55 km, Capri, Ischia, Sorrento 4 km. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Pozor prosím: Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Prosím k povšimnutí: příjezdová silnice je posledních 100 m strmá a úzká, vhodná pouze pro malá a střední auta, minimální šířka silnice 1,8 m.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Sorrento:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Světově známé rekreační středisko u mořského zálivu Neapel. Nesrovnatelně krásné, ležící na rozsáhlé skalní terase, nabízí fantastický panoramatický výhled na moře, Neapel, Vesuv a Capri. Pobřeží je z velké části skalnaté a jen sem tam přerušeno malými písečnými plážemi. Na barvy bohaté citroníkové a pomerančové zahrady, bujné parky, nesčetné útulné restaurace a kavárny, příjemné klima - to všechno přispívá k oblibě Sorrenta jako rekreačního místa na jednom z nejhezčích pobřeží světa. Mondénní, proslulá, historická rekreační obec, v centru poloostrova přímo u moře. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, kasino, folklórní večery, konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.3.2019 03:23
Mapa stránek ...