Ubytování v Itálii, Sorrento (Naples & Sorrentino Peninsula) v apartmánu 'Riviera Massa'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Riviera Massa, Sorrento
★★★

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Sorrento

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Sorrento
Číslo objektu: IT6040.130.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6040_130_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.072,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 120 m2 v 1. patře. Jednoduché a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x malý pokoj s 1x lůžko. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička) s jídelní stůl. Vstup na balkon. Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. 3x balkon, terasa 25 m2. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž č. 1. Pozor prosím: parkoviště jen pro malá auta. TV jen IT. Bez výtahu.
Informace o domě (rezidenci)
Sorrento: Pěkná rezidence, ideální pro pobyt s dětmi. "Riviera Massa", obklopen stromy. V obci, 600 m od centra, klidná poloha v obytné čtvrti, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 300 m od moře, 300 m plaz. Společné: park (oplocený). K dispozici pouze pro Vás: terasa (40 m2), zahradní nábytek. V domě: Wireless LAN [WLAN]. Úklid na vyžádání (extra). Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Transfer z letiště (extra). Garáž u domu. Parkovací místo pouze pro malé - středně veliké auto. Supermarket 500 m, restaurace, bar, autobusová zastávka 100 m, nádraží "Sorrento" 750 m, trajekt 1 km, oblázková pláž "La Marinella" 350 m (malý), potápěčské centrum 1 km, termální bazén 1 km. Atrakce v blízkosti: Capri, Ischia, Napoli 60 km, Positano 25 km, Amalfi 45 km, Pompei 30 km. Pozor prosím: bez výtahu. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz (extra), hlídání dětí možné (extra). Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Hlídaná rezidence. Rezidence s elektricky ovládanou branou.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Sorrento:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Světově známé rekreační středisko u mořského zálivu Neapel. Nesrovnatelně krásné, ležící na rozsáhlé skalní terase, nabízí fantastický panoramatický výhled na moře, Neapel, Vesuv a Capri. Pobřeží je z velké části skalnaté a jen sem tam přerušeno malými písečnými plážemi. Na barvy bohaté citroníkové a pomerančové zahrady, bujné parky, nesčetné útulné restaurace a kavárny, příjemné klima - to všechno přispívá k oblibě Sorrenta jako rekreačního místa na jednom z nejhezčích pobřeží světa. Mondénní, proslulá, historická rekreační obec, v centru poloostrova přímo u moře. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, kasino, folklórní večery, konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 2.6.2020 23:07
Mapa stránek ...