Ubytování v Itálii, Massa Lubrense (Naples & Sorrentino Peninsula) v apartmánu 'A 3'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu A 3, Massa Lubrense
★★

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Massa Lubrense

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Massa Lubrense
Číslo objektu: IT6043.315.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6043_315_4/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.118,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'A 3', 2-pokojový byt 50 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Částéčně zkosený, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/ložnice s panoramatickým oknem s 1x pohovka, 1x vysunovací lůžko, jídelní stůl, kuchyňským koutem a TV-satelit. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Klimatizace, topeni horkým vzduchem (extra). Vytápění pouze od 01.11. do 31.03. V horním patře: (točité schody) 1x dvoulůžkový pokoj. Sprcha/bidet/WC. Pěkný výhled na moře a na město. K dispozici: pračka. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Bez výtahu.
Informace o domě (rezidenci)
Marina del Cantone 15 km od Sorrento: Rekrační komplex Casa Moscone leží v rušné a výjimečné čtvrti, přímo u moře. Nachází se v krásné obci Marina del Cantone. Pouze několik metrů jsou lázně (extra) a přístav jachet pro turisty, kde lze pronajmout malé a středně velké lodě a rezervovat výlety k nejkrásnějším místům a turistickým střediskům na pobřeží poloostrova Sorrento a pobřeží Amalfi. Stylový historický vícegenerační dům 'O' Moscone', z 19. století. 10 byty v domě. V obci 8 km od centra Massa Lubrense, živá, slunná poloha, 5 m od moře, 5 m plaz, přímý přístup na pláž, v pěší zóně. V domě: pračka. Úklid na vyžádání (extra). Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Transfer z letiště (extra). Cesta se schodištěm (15 schodů) k domu. Parkovací místo (omezený počet míst, extra), 100 m. Potraviny 100 m, supermarket 5 km, restaurace, bar 10 m, autobusová zastávka 50 m, nádraží 'Sorrento' 15 km, oblázková pláž 'Marina del Cantone' 5 m, potápěčské centrum 15 m. Marina 5 m, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 10 m. Atrakce v blízkosti: Sorrento 15 km, Positano 25 km, Amalfi 40 km, Napoli 70 km, Ischia Island, Capri Island. Turistické oblasti Baia di Jeranto 1 km. Pozor prosím: nedoporučujeme příjezd automobilem, bez výtahu. Baby-výbava na dotaz (extra), hlídání dětí možné v sezóně (extra). Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Sant'Agata, 7 km. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Massa Lubrense:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Na jižním konci zálivu Golfo di Napoli ve výšce 120 m leží městečko Massa Lubrense, s 2000 obyvateli, nad nímž ve výšce 224 m vyčnívá tvrz Santa Maria. Pěšky se dá dojít za 2 hodiny do Punta della Campanella, nejprotilehlejší výběžek poloostrova Sorrento ke Capri. Krásná pobřežní cesta vede k 6 km vzdálenému městu Sorrento.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 19:18
Mapa stránek ...