Ubytování v Itálii, Massa Lubrense (Naples & Sorrentino Peninsula) v rekreačním domě 'Antolusa'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Antolusa, Massa Lubrense
★★★

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Massa Lubrense

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Massa Lubrense
Číslo objektu: IT6043.305.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6043_305_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.698,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 100 m2. Částéčně renovovaný v roce 2016, pěkné a stylové zařízení: velký obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup k zahradnímu sezení. 1x velký dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha/bidet/WC. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička) s jídelní stůl. Vstup k zahradnímu sezení. Koupelna/bidet/WC. Klimatizace, topeni horkým vzduchem (extra). Vytápění pouze od 01.11. do 31.03. Velká terasa, velké zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka. Panoramatický výhled na moře, na krajinu a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 4 (oplocený). Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Sant'Agata sui 2 Golfi 7 km od Sorrento: Pěkný rodinný dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Antolusa', obklopen stromy a loukami. V obci 5 km od centra Massa Lubrense, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 7 km od moře, 7 km plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: velká, udržovaná zahrada 500 m2 (oplocená), bazén (nezapuštěný) (2 x 3 m, 01.06.-30.09.). Zahradní sezení (50 m2), terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: Wireless LAN [WLAN], pračka. 150 m dlouhý, úzký příjezd. Šířka přístupové cesty: 210 cm. Parkovací místo (3 x). Obchod 2 km, supermarket 2 km, restaurace 500 m, bar 1 km, autobusová zastávka 700 m, nádraží 'Sorrento' 9 km, oblázková pláž 'Marina del Cantone' 7 km, potápěčské centrum 7 km, termální bazén 7 km. Atrakce v blízkosti: Positano 15 km, Amalfi 35 km, Pompei 35 km, Napoli 60 km, Capri, Ischia. Pozor prosím: auto doporučeno. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Sant'Agata, 1 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Massa Lubrense:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Na jižním konci zálivu Golfo di Napoli ve výšce 120 m leží městečko Massa Lubrense, s 2000 obyvateli, nad nímž ve výšce 224 m vyčnívá tvrz Santa Maria. Pěšky se dá dojít za 2 hodiny do Punta della Campanella, nejprotilehlejší výběžek poloostrova Sorrento ke Capri. Krásná pobřežní cesta vede k 6 km vzdálenému městu Sorrento.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.7.2019 12:11
Mapa stránek ...