Ubytování v Itálii, Massa Lubrense (Naples & Sorrentino Peninsula) v apartmánu 'Candy'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Candy, Massa Lubrense
★★

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Massa Lubrense

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Massa Lubrense
Číslo objektu: IT6043.230.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6043_230_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 5.746,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Candy', 3-pokojová polovina dvojdomku 70 m2, v přízemí. Částéčně renovovaná v roce 2015, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a kuchyňským koutem. Vstup na zahradu, na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s TV. Vstup na balkon. Mal, 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. Zahrada 80 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Částečný výhled na moře a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování, 50 m. Vhodné pro rodiny. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Metrano 5 km od Massa Lubrense: Stylový dvougenerační dům 'Candy', obklopen stromy a poli. Klidná, slunná, vyvýšená poloha na kopci, 5 km od moře, 5 km plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pěkná, udržovaná zahrada (oplocená) s rostlinami a květinami. Terasa, zahradní nábytek. V domě: Wireless LAN [WLAN]. 100 m dlouhý, úzký příjezd (přírodní cesta). Cesta se schodištěm (40 schodů) k domu. Šířka přístupové cesty: 200 cm. Parkovací místo (omezený počet míst). Restaurace, bar, autobusová zastávka 500 m, nádraží 'Sorrento' 10 km, trajekt 10 km, oblázková pláž 'Marina del Cantone' 5 km. Atrakce v blízkosti: Sorrento 12 km, Positano 18 km, Amalfi 35 km, Ischia, Capri, Napoli 60 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Massa Lubrense:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Na jižním konci zálivu Golfo di Napoli ve výšce 120 m leží městečko Massa Lubrense, s 2000 obyvateli, nad nímž ve výšce 224 m vyčnívá tvrz Santa Maria. Pěšky se dá dojít za 2 hodiny do Punta della Campanella, nejprotilehlejší výběžek poloostrova Sorrento ke Capri. Krásná pobřežní cesta vede k 6 km vzdálenému městu Sorrento.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 09:39
Mapa stránek ...