Ubytování v Itálii, Massa Lubrense (Naples & Sorrentino Peninsula) v apartmánu 'Sammontano bay'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Sammontano bay, Massa Lubrense
★★★

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Massa Lubrense

Itálie, Naples & Sorrentino Peninsula, Massa Lubrense
Číslo objektu: IT6043.107.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6043_107_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.678,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 50 m2 na 2 podlažích. Úplně renovovaný v roce 2012, komfortní a pěkné zařízení: malý obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko, jídelní stůl a jídelní kout. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC. Vstup na terasu. 2x terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Nádherný panoramatický výhled na moře a na město. Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Sammontano 3 km od Sorrento: Pěkný, jednoduchý dvougenerační dům 'Sammontano bay', obklopen stromy. 2 byty v domě. 2 km od centra Massa Lubrense, 3 km od centra Sorrento, 250 m od moře, 250 m plaz, přímý přístup na pláž. K dispozici pouze pro Vás: venkovní sprcha, terasa (40 m2), zahradní nábytek, gril. Úklid na vyžádání (extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Transfer z letiště. Cesta se schodištěm (40 schodů) k domu. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, supermarket 300 m, restaurace 350 m, bar 400 m, centrum dostupné pěšky během 10 min. Autobusová zastávka 200 m, nádraží 'Sorrento' 4 km, trajekt 'Sorrento' 4 km, oblázková pláž 'Sammontano' 250 m (malý), potápěčské centrum 500 m. Atrakce v blízkosti: Sorrento 3 km, Amalfi Coast 25 km, Positano 18 km, Napoli 60 km, Pompei 30 km, Capri e Ischia. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz (extra). Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Sant'Agata, 5 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Massa Lubrense:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Na jižním konci zálivu Golfo di Napoli ve výšce 120 m leží městečko Massa Lubrense, s 2000 obyvateli, nad nímž ve výšce 224 m vyčnívá tvrz Santa Maria. Pěšky se dá dojít za 2 hodiny do Punta della Campanella, nejprotilehlejší výběžek poloostrova Sorrento ke Capri. Krásná pobřežní cesta vede k 6 km vzdálenému městu Sorrento.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 05:25
Mapa stránek ...