Ubytování v Itálii, Volterra (Maremma) v rekreačním domě 'Villa Etrusca'. Toto ubytování je pro 16 osob, k dispozici je 10 pokojů z toho je 8 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Villa Etrusca, Volterra
★★★

Itálie, Maremma, Volterra

Itálie, Maremma, Volterra
Číslo objektu: IT5241.95.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5241_95_1/
Ubytování pro 16 osob, k dispozici je 10 pokojů z toho je 8 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 31.267,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
10-pokojový dům 300 m2 na 2 podlažích. Starožitné a vkusné zařízení: obývací pokoj s TV-satelit a DVD. Vstup na lodžii. Jídelna s otevřený krb a jídelní stůl. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 5x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. 2x koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. Zahradní sezení kryté, zahrada, altán 50 m2. Místo k posezení. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování u domu. Vhodné pro rodiny. Soukromý dům s elegantní výzdobou a vybavený restaurovaným starožitným nábytkem ve stylu secese, který vytváří vkusný a rekreační obývací prostor. Vezměte prosím na vědomí, že část domu (sestávající ze 3 ložnic) z hlavní částí je přístupná pouze zvenku, i když stále ve stejné/-m budově/domě.
Informace o domě (rezidenci)
Díky blízkosti k Volterra je toto ubytování ideální výchozím bodem pro dovolenou v Toskánsku. Samostatná chalupa 'Villa Etrusca'. Pod Volterra, slunná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: přírodní zahrada, bazén (5 x 10 m, hloubka 130 cm, 07.05.-08.10.). Venkovní sprcha, zahradní sezení, zahradní nábytek, grilovací kout. V domě: přístup na internet. Supermarket 5 km, restaurace 2 km, písečná pláž 'Cecina' 50 km. Jízdárna 5 km. Atrakce v blízkosti: Pisa, San Gimignano, Siena. Dům je obklopen přírodní zahradou se stromy, které nabízejí stinnou plochu. Jídlo si můžete vychutnat venku, na krásné velké lodžii, s výhledem na bazén.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Volterra:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 530 m n.m.
Volterra je překrásné staré město s panoramatickou polohou v kopcovité krajině Valle di Cecina, které je svědkem více dobových epoch, bylo jedním z hlavních měst Etrusků, kde se zachovaly staré hradby. Museum Guarnacci s nejlepšími sbírkami etruského umění. Volterra je známé také pro zpracování alabastru. Významná, historická, klidná obec s 11'200 obyvatel, na západě regionu 40 km od moře, na vyvýšeném místě, jižní orientace s pěkným výhledem, 48 km severo-západně od Siena, 65 km jiho-východně od Pisa, 75 km jiho-západně od Firenze. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 04:31
Mapa stránek ...