Ubytování v Itálii, Scansano (Maremma) v rekreačním domě 'Grilli'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Grilli, Scansano
★★

Itálie, Maremma, Scansano

Itálie, Maremma, Scansano
Číslo objektu: IT5466.7.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5466_7_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.605,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 60 m2, v přízemí. Úplně, jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: dřevo (zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Stylová chalupa 'Grilli', obklopen poli. 3.5 km od centra Scansano, samostatně stojící, klidná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, ovocná zahrada. Příjezd vede až k objektu (1 km přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Obchod 3.5 km, potraviny 3.5 km, restaurace 3.5 km, písečná pláž 30 km oblázková pláž 35 km. Zařízení je oplocené s vynikající panoramatickou polohou.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Scansano:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Mezi Grosseto a Orbetello, 32 km od moře na 500 m kopci stranou turistického ruchu je klidné převážně moderní městecko Scansano. Dříve bylo Scansano v létě hlavním městem provincie s vlastní opevněnou částí Oppido, dnes je zemědělským centrem.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.7.2019 10:58
Mapa stránek ...