Ubytování v Itálii, Roccastrada (Maremma) v rekreačním domě 'Montecalvo'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Montecalvo, Roccastrada
★★★

Itálie, Maremma, Roccastrada

Itálie, Maremma, Roccastrada
Číslo objektu: IT5370.830.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5370_830_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.345,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 55 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Stylové a útulné zařízení: obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso)) s jídelní stůl, otevřený krb a TV-satelit. Vstup na terasu. Sprcha/bidet/WC. E-topení. V horním patře: (točité schody) 1x velký pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a klimatizace. Vstup na balkon. Terasa, velká zahrada, altán. Zahradní nábytek, gril, odkládací místnost. K dispozici: pračka, dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (oplocený) u domu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Vybavené vnější prostředí s loubím a grilem.
Informace o domě (rezidenci)
Venkovský samostatný domek s velkým venkovním prostranstvím na okresní silnici vedoucí z Roccastrada (3 km) k moři. Stylová chalupa 'Montecalvo', rok výstavby 1820, renovovaný. 3 km od centra Roccastrada, 30 km od centra Follonica, 45 km od centra Siena, na ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 1'500 m2 (oplocená). Altán, terasa, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (houpačka). V domě: Wireless LAN [WLAN] (vše extra), pračka. Úklid na vyžádání (extra). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo na pozemku. Obchod 3 km, restaurace 100 m, autobusová zastávka 3 km, nádraží 'Roccastrada Scalo' 7 km. Golfové hřiště 30 km, tenis 3 km, jízdárna 30 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Roccastrada:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 475 m n.m.
Historická, klidná obec s 9'200 obyvatel, na jihu regionu, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 35 km severně od Grosseto, 50 km jižně od Siena. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.8.2019 04:30
Mapa stránek ...