Ubytování v Itálii, Pitigliano (Maremma) v apartmánu 'Oak'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Oak, Pitigliano
★★★★

Itálie, Maremma, Pitigliano

Itálie, Maremma, Pitigliano
Číslo objektu: IT5474.200.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5474_200_4/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 18.081,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 86 m2, v přízemí. Pěkné a osobité zařízení: obývací pokoj s jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na zahradu. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj s 2x lůžko. Vstup na zahradu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). 2x sprcha/bidet/WC. Klimatizace. Zahrada 100 m2. K dispozici: telefon (extra), vysoušeč vlasů. Internet (DSL/LAN, zdarma). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromý vstup.
Informace o domě (rezidenci)
Velmi pěkná rekreační obec 'Oak'. 24 byty v rezidenci. V obci Sorano, 10 km od centra Pitigliano, 30 km od centra Manciano, slunná, vyvýšená poloha, 70 km od moře, 25 km od jezera, na ulici. Společné: park 20'000 m2, pěkná zahrada k relaxaci, bazén nepravidelného tvaru (20 x 8 m, 01.05.-30.09.). Venkovní sprcha, ping-pong, zahradní nábytek, gril, grilovací kout, dětské hřiště. V domě: snídaňová místnost s TV, přístup na internet, sauna (extra), masáže (extra), parní lázeň (vše extra), wellness, ústřední topení, klimatizace, vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Snídaně na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 1 km, potraviny 1 km, restaurace 1 km, písečná pláž 'Albinia' 59 km, termální bazén 3 km, jezero ke koupání 'Bolsena' 25 km. Golfové hřiště 35 km, jízdárna 15 km. Atrakce v blízkosti: Saturnia 34 km, Orvieto 46 km, Argentario 60 m. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Zařízení je v noci střeženo. Rezidence s elektricky ovládanou branou. Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Pitigliano:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 310 m n.m.
Významná, historická, idylická vesnice s 4'000 obyvatel, na jihu regionu 50 km od moře, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 50 km jiho-západně od Orvieto, 55 km severo-západně od Viterbo, 80 km jiho-východně od Grosseto. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kúry, 30 km. Leží v malebné, téměř ireálně působící poloze nad Val di Lente. Pitigliano má velice dlouhou historií, sahající od prehistorické doby přes etruskou a románskou dobu až do středověku a renezance. Specielní je hebrejské gheto, zvané také 'Piccola Gerusalemme' (malý Jerusalém). Jeskyně slouží po staletí jako sklep a také pro uskladnění známéhbo 'Bianco di Pitigliano'.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 01:33
Mapa stránek ...