Ubytování v Itálii, Follonica (Maremma) v apartmánu 'Formula'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Formula, Follonica
★★★

Itálie, Maremma, Follonica

Itálie, Maremma, Follonica
Číslo objektu: IT5410.800.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5410_800_4/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.645,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Zahradní nábytek, místo k posezení. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromý vstup.
Informace o domě (rezidenci)
Zemědělský statek, před krátkou dobou restaurovaný, sestává ze tří skupin budov: starého dvoupodlažního selského domu s přístavky, ve kterém je dnes 5 bytů, z jednoho nezávislého domu s 1 bytem a jedné další budovy, ve které jsou kanceláře. Bazén s hydromasáží(7x14 m) je k dispozici pouze klientům od 01/05 do 25/09. Ke statku patří 8 ha kopcovitých pozemků. Jedinečný výhled na záliv Follonica 3 km. Okolí domu tvoří typická středozemská vegetace. Na statku je možné koupit olivový olej a víno z vlastní produkce. Všechny byty byly pečlivě zařízeny, se Sat-TV, elektrickým nebo plynovým topením, (zahrnuto v ceně). Moře 3 km, z toho 1 km je po neasfaltované cestě. V blízkém okolí je mnoho kulturně a historicky zajímavých měst. Umělecká města Toskánska (Florencie - 150 km, Siena - 80 km, Pisa - 95 km) jsou dosažitelná rychle po dálnici. Statek 'Formula'. 3 km od moře. Společné: bazén (7 x 14 m, 21.04.-21.10.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, gril. K dispozici pouze pro Vás: zahradní nábytek. V domě: Wireless LAN [WLAN]. Příjezd vede až k objektu (1 km přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Obchod 2 km, supermarket 2 km, restaurace 3 km, autobusová zastávka 1.5 km, nádraží 'Follonica' 2 km. Golfové hřiště 18 km, tenis 2 km, jízdárna 5 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Follonica:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 20'000 obyvatel přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 45 km severo-západně od Grosseto. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.7.2019 12:11
Mapa stránek ...