Ubytování v Itálii, Castiglione della Pescaia (Maremma) v apartmánu 'B19'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu B19, Castiglione della Pescaia
★★★★

Itálie, Maremma, Castiglione della Pescaia

Itálie, Maremma, Castiglione della Pescaia
Číslo objektu: IT5450.50.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5450_50_3/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.256,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'B19', 3-pokojový byt 50 m2, v přízemí. Světlé, renovovaný, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Sprcha/bidet/WC. Topení, klimatizace. Vytápění pouze od 15.10. do 15.04. Zahradní sezení, zahrada 100 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, síť proti hmyzu. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 Auta).
Informace o domě (rezidenci)
Velmi pěkná rekreační osada, obklopen poli. 15 km od centra Castiglione della Pescaia, 13 km od centra Marina di Grosseto, 37 km od centra Punta Ala, klidná, slunná poloha, 10 km od moře, v zeleni. Společné: zahrada (oplocená) s trávníkem a rostlinami, bazén (14 x 7 m, hloubka 150 cm, 15.05.-15.10.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, gril, dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: zahradní sezení, zahradní nábytek, gril. V domě: recepce s TV, přístup na internet, stolní tenis, stolní fotbal, odkládací místnost na kola, pračka, půjčovna jízdních kol. Výměna povlečení (navíc- extra). Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Donáška pečiva na vyžádání. Parkovací místo (kryté) na pozemku. Potraviny 8 km, supermarket 7 km, restaurace 4 km, bar 4 km, písečná pláž 10 km. Pozor prosím: hlídání dětí možné (extra). Noční klub/disco 10 km od domu. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Castiglione della Pescaia:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známé, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 7'200 obyvatel, na jihozápadě regionu přímo u moře, 22 km západně od Grosseto. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.7.2019 12:10
Mapa stránek ...