Ubytování v Itálii, Castiglione della Pescaia (Maremma) v apartmánu 'Sea Breeze'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Sea Breeze, Castiglione della Pescaia
★★★

Itálie, Maremma, Castiglione della Pescaia

Itálie, Maremma, Castiglione della Pescaia
Číslo objektu: IT5450.150.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5450_150_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.590,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Světlé, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj s 1x místo ke spaní a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (malá trouba, trouba) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. E-topení, klimatizace. Zahrada 20 m2. Výhled na město. K dispozici: síť proti hmyzu. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený). Pozor prosím: soukromý vstup. Upozorňujeme, že pračka na vyžádání a není uvnitř bytu.
Informace o domě (rezidenci)
Moderní řadový dům 'Sea Breeze'. 1 km od centra Castiglione della Pescaia, 200 m od moře, 200 m plaz. Společné: pozemek 2'000 m2 s trávníkem. V domě: pračka (společné). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 500 m, supermarket 1.5 km, restaurace 500 m, písečná pláž 200 m. Atrakce v blízkosti: Punta Ala 13 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Castiglione della Pescaia:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známé, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 7'200 obyvatel, na jihozápadě regionu přímo u moře, 22 km západně od Grosseto. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.7.2019 11:03
Mapa stránek ...