Ubytování v Itálii, Castiglione della Pescaia (Maremma) v rekreačním domě 'Tipo C'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 10). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Tipo C, Castiglione della Pescaia
★★★

Itálie, Maremma, Castiglione della Pescaia

Itálie, Maremma, Castiglione della Pescaia
Číslo objektu: IT5450.130.10
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5450_130_10/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.411,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Tipo C', 4-pokojová chata 42 m2, v přízemí. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s kuchyňským koutem a TV. Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. 2x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj/jídelna s 1x místo ke spaní a kuchyňským koutem. Vstup na terasu. 2x sprcha/bidet/WC. Klimatizace. Zahradní sezení. Místo k posezení. Pozor prosím: soukromý vstup. Objekt na odlehlém místě s vlastní terasou a obklopený nádhernou středomořskou zahradou.
Informace o domě (rezidenci)
Moderní, komfortní rekreační středisko. Osada Rocchette 7 km od centra Castiglione della Pescaia, 12 km od centra Punta Ala, slunná poloha, 300 m od moře, nutno přejít silnici. Společné: park 70'000 m2 (oplocený), přírodní zahrada, 3 bazény chráněný (15.04.-18.10.). WC u bazénu, dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, tenis (extra), zahradní sezení, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, Wireless LAN [WLAN], parní lázeň, whirlpool, možnosti nákupu (extra) půjčovna jízdních kol. Plná penze polopenze na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Supermarket 6 km, písečná pláž 'Rocchette' 300 m. Škola plachtění 10 km, jízdárna 7 km. Pozor prosím: animace v sezóně. Zařízení je v noci střeženo. Rezidence s elektricky ovládanou branou. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Castiglione della Pescaia:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známé, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 7'200 obyvatel, na jihozápadě regionu přímo u moře, 22 km západně od Grosseto. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.5.2019 14:28
Mapa stránek ...