Ubytování v Itálii, Bibbona (Maremma) v apartmánu 'Coast'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Coast, Bibbona
★★★

Itálie, Maremma, Bibbona

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Maremma, Bibbona
Číslo objektu: IT5351.110.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5351_110_2/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.155,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová polovina dvojdomku 100 m2, v přízemí. Jednoduché a komfortní zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na zahradu, k zahradnímu sezení. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba) s jídelní stůl. 2x sprcha/bidet/WC. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na moře a na krajinu. K dispozici: dětská postýlka do 3 let.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný třígenerační dům 'Coast', obklopen poli. Pod Bibbona 7 km od centra Cecina, 16 km od centra Castagneto Carducci, 20 km od centra San Vincenzo, 6 km od moře, v zeleni. Společné: pozemek (oplocený), zahrada, bazén (6 x 12 m, hloubka 140 cm, 01.05.-31.09.). Venkovní sprcha, ping-pong, gril. K dispozici pouze pro Vás: zahradní sezení, zahradní nábytek. V domě: přístup na internet, vytápění pouze od 15.10. do 15.04.. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 3 km, supermarket 7 km, nádraží 7 km, písečná pláž 6 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Bibbona:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Oblíbené rekreační místo s téměř 3.000 obyvateli, 34 km jižně od Livorna. Cecina Mare nabízí rozsáhlé písečné pláže a krásné piniové lesy. 2 km z Cecina Mare je 22.000 obyvatel čítající město Cecina s rozličnými památkami.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2019 12:16
Mapa stránek ...