Ubytování v Itálii, San Benedetto del Tronto (Marche) v apartmánu 'La Magnolia'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu La Magnolia, San Benedetto del Tronto
★★

Itálie, Marche, San Benedetto del Tronto

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Marche, San Benedetto del Tronto
Číslo objektu: IT4790.370.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it4790_370_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Nájemní cena za ubytování od 10.825,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 50 m2. Účelné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s 1x lůžko a TV. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba) s jídelní stůl. Koupelna nebo sprcha/WC. Balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Malý bytový dům "La Magnolia", 3-podlažní. 1 km od centra Porto d'Ascoli, 3 km od centra San Benedetto del Tronto, 250 m od moře, 200 m plaz, ve slepé ulici. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, restaurace, bar 50 m, písečná pláž 200 m. Cyklistická stezka 200 m. Atrakce v blízkosti: Offida 25 km, Ascoli Piceno 30 km. Pozor prosím: bez výtahu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, San Benedetto del Tronto:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
San Benedetto del Tronto, na středozemním pobřeží mezi Ancona a Pescara (dobré spojení po dálnici, ale také dráhou nebo letadlem), jé typickým rekreačním místem na Jadranu. Exotická vegetace s více než 700 palmami a oleandry dávají krajině tropický ráz, stejně jako stoleté tradice rybářů nebo pitoreskního přístavu. 10 km dlouhá, s mírným svahem (ideální pro děti), krásná plážová promenáda s palmami a četnými plážovými zařízeními. Stezka pro kola 5 km. Střídavá nabídka zábavy, jako nautik-klub, tančírny, tenisový-klub, tenisová škola, plovárna, mini-golf, různé lokály a restaurace, malebné trhy a spousta obchodů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 6.6.2020 13:46
Mapa stránek ...