Ubytování v Itálii, San Benedetto del Tronto (Marche) v apartmánu 'Cala Luna'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Cala Luna, San Benedetto del Tronto
★★★

Itálie, Marche, San Benedetto del Tronto

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Marche, San Benedetto del Tronto
Číslo objektu: IT4790.140.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it4790_140_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.825,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, 1x vysunovací lůžko a TV. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Topení, klimatizace. Vytápění pouze od 01.11. do 15.04. Balkon. Výhled na moře. K dispozici: pračka, sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Útulný vícegenerační dům "Cala Luna". 1 km od centra Porto d'Ascoli, 3 km od centra San Benedetto del Tronto, slunná poloha, 50 m od moře, 50 m plaz, nutno přejít silnici. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo (kryté, omezený počet míst, extra), veřejné parkoviště na ulici extra. Potraviny 100 m, supermarket 1 km, restaurace, bar 50 m, autobusová zastávka 100 m, písečná pláž 50 m, koupaliště 700 m. Tenis 700 m, cyklistická stezka 50 m. Atrakce v blízkosti: Offida 25 km, Ascoli Piceno 30 km. Pozor prosím: bez výtahu. Fotografie domu je jen příkladem. Byty mohou být v 1., 2.,, nebo 3. patře.
Rezervace
Ubytování v Itálii, San Benedetto del Tronto:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
San Benedetto del Tronto, na středozemním pobřeží mezi Ancona a Pescara (dobré spojení po dálnici, ale také dráhou nebo letadlem), jé typickým rekreačním místem na Jadranu. Exotická vegetace s více než 700 palmami a oleandry dávají krajině tropický ráz, stejně jako stoleté tradice rybářů nebo pitoreskního přístavu. 10 km dlouhá, s mírným svahem (ideální pro děti), krásná plážová promenáda s palmami a četnými plážovými zařízeními. Stezka pro kola 5 km. Střídavá nabídka zábavy, jako nautik-klub, tančírny, tenisový-klub, tenisová škola, plovárna, mini-golf, různé lokály a restaurace, malebné trhy a spousta obchodů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 30.5.2020 00:32
Mapa stránek ...