Ubytování v Itálii, San Benedetto del Tronto (Marche) v apartmánu 'Il Cielo'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Il Cielo, San Benedetto del Tronto
★★

Itálie, Marche, San Benedetto del Tronto

Itálie, Marche, San Benedetto del Tronto
Číslo objektu: IT4790.130.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it4790_130_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.093,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, 1x vysunovací lůžko, TV-satelit a klimatizace. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Sprcha/bidet/WC. Balkon 10 m2 nebo zahradní sezení. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům 'Il Cielo'. 1 km od centra Porto d'Ascoli, 3 km od centra San Benedetto del Tronto, 150 m od moře, 150 m plaz. V domě: výtah. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 500 m, restaurace, bar, autobusová zastávka 200 m, písečná pláž 150 m, koupaliště 700 m. Tenis 300 m, cyklistická stezka 200 m. Atrakce v blízkosti: Offida 25 km, Ascoli Piceno 30 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování v Itálii, San Benedetto del Tronto:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
San Benedetto del Tronto, na středozemním pobřeží mezi Ancona a Pescara (dobré spojení po dálnici, ale také dráhou nebo letadlem), jé typickým rekreačním místem na Jadranu. Exotická vegetace s více než 700 palmami a oleandry dávají krajině tropický ráz, stejně jako stoleté tradice rybářů nebo pitoreskního přístavu. 10 km dlouhá, s mírným svahem (ideální pro děti), krásná plážová promenáda s palmami a četnými plážovými zařízeními. Stezka pro kola 5 km. Střídavá nabídka zábavy, jako nautik-klub, tančírny, tenisový-klub, tenisová škola, plovárna, mini-golf, různé lokály a restaurace, malebné trhy a spousta obchodů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:21
Mapa stránek ...