Ubytování v Itálii, Pesaro (Marche) v rekreačním domě 'Maria Rosaria'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Maria Rosaria, Pesaro
★★★

Itálie, Marche, Pesaro

Itálie, Marche, Pesaro
Číslo objektu: IT4570.10.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it4570_10_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.884,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 200 m2 na 2 podlažích. Otevřený malý obývací pokoj s otevřený krb. Vstup na zahradu. Velký obývací pokoj/jídelna 50 m2 s otevřený krb a TV. Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička) s otevřený krb. Vstup na zahradu. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Koupelna/bidet/WC. Pěkný panoramatický výhled do zahrady a na krajinu. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Na zadní straně domu je zařízené vnější sezení s přístupem do kuchyně. Ideální pro stravování venku.
Informace o domě (rezidenci)
Ginestreto 16 km od Pesaro: Rodinný dům 'Maria Rosaria', 2-podlažní. 1 km od centra Ginestreto, vyvýšená poloha na kopci, 14 km od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 3'800 m2 (oplocená) s trávníkem. Zahradní nábytek, gril, parkovací místo na pozemku. Supermarket 12 km, restaurace 50 m, bar 1 km, písečná pláž 'Pesaro' 14 km. Atrakce v blízkosti: Cattolica 25 km, Misano Adriatico 30 km, Gradara 17 km, Urbino 25 km. 50 m od domu je malý holubník.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Pesaro:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Pesaro, vklíněné mezi dvěma kopci a otevřené k moři s velmi mírným podnebím. Dobré dopravní spojení. Mnoho historických památek. Aktivity: tenisové turnaje, boccia soutěže, veslice, hudební slavnosti, představení pod širým nebem, plážové soutěže, atd. Mnoho tanečních podniků a diskoték v okolních obcích po celéléto. Klub Nautico, pronájem člunů, vodní lyžování, bazény, tenis, minigolf, kuželkářský klub. 4 km pláž.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.7.2019 04:59
Mapa stránek ...