Ubytování v Itálii, Morro d'Alba (Marche) v apartmánu 'Gemma di Sant'Elena'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Gemma di Sant'Elena, Morro d'Alba
★★★

Itálie, Marche, Morro d'Alba

Itálie, Marche, Morro d'Alba
Číslo objektu: IT4602.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it4602_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.251,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 70 m2. Účelné a útulné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj s 1x pohovka, 1x místo ke spaní a koupelna/bidet/WC. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička) s jídelní stůl.
Informace o domě (rezidenci)
Historická chalupa 'Gemma di Sant'Elena', renovovaný v roce 2008, obklopen stromy a vinicemi. 700 m od centra Morro d'Alba, 10 km od centra Senigallia, klidná, slunná poloha, 9 km od moře, v zeleni. Společné: pozemek, přírodní zahrada, louka k odpočinku, bazén (10 x 4 m, 01.06.-15.09.). Gril. V domě: přístup na internet, Wireless LAN [WLAN]. Příjezd vede až k objektu (300 m přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Obchod, potraviny, supermarket, restaurace, bar 700 m, písečná pláž 'Senigallia' 9 km, skalnatá pláž 'Portonovo - Riviera del Conero' 20 km. Atrakce v blízkosti: Ancona 35 km, Parco regionale del Conero 40 km, Parco Naturale Grotte di Frasassi 40 km, Castello di Gradara 60 km, Urbino 70 km, Riccione 75 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Morro d'Alba:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 200 m n.m.
Historická, klidná, sředověká vesnice s 2'000 obyvatel 10 km od moře, na vyvýšeném místě, 15 km od Senigallia, 30 km od Ancona. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.10.2017 17:14
Mapa stránek ...