Ubytování v Itálii, San Giuliano Terme (Lucca, Pisa a okolí) v apartmánu 'Borgo degli Aranci'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Borgo degli Aranci, San Giuliano Terme
★★★

Itálie, Lucca, Pisa a okolí, San Giuliano Terme

Itálie, Lucca, Pisa a okolí, San Giuliano Terme
Číslo objektu: IT5183.830.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5183_830_2/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.996,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'2', 3-pokojový byt 65 m2, ve zvýšeném přízemí. Účelné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a plochá obrazovka. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). 2x sprcha/bidet/WC. Plynové topení. Vytápění pouze od 01.11. do 15.04. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: síť proti hmyzu, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Borgo degli Aranci', 300 m n.m.. 28 byty v domě. 3 km od centra San Giuliano Terme, 12 km od centra Lucca, 10 km od centra Pisa, klidná, slunná, vyvýšená poloha na kopci, 22 km od moře, v zeleni. Společné: zahrada 10 ha (není oplocena), bazén kulatý (18 x 9 m, hloubka 120 - 280 cm, 01.05.-30.09.). Venkovní sprcha. V domě: recepce, restaurace, snídaňová místnost, Wireless LAN [WLAN], prádelna (extra), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Příkrý příjezd (horská cesta). Parkovací místo na pozemku. Obchod 3 km, potraviny 3 km, supermarket 3 km, písečná pláž 'Viareggio/Forte dei Marmi' 25 km, termální bazén 'San Giuliano Terme' 3 km. Golfové hřiště 8 km. Atrakce v blízkosti: Livorno 20 km, Firenze 80 km, San Gimignano 75 km, Chainti 80 km, Casentino 90 km. Vhodné pro společenské akce. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě.
Rezervace
Ubytování v Itálii, San Giuliano Terme:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Celá oblast San Giuliano Terme, s více než 30.000 obyvateli a 20 obci, které jsou rozloženy na ploše 90 km?, je oázou plné historie a přírodních krás. Leží v blízkosti moře a hor s příležitostmi pro výlety a je křižovatkou mezi dvěma uměleckými městy: Pisa (7km) a Lucca ( 15 km). San Giuliano, nedaleko Pisy, je ideálním místem pro klidnou dovolenou, kde termální lázně, již známé v římské době, nabízejí širokou škálu léčebných procedur. San Giuliano je snadno dostupné z dálnice a z mezinárodního letiště Pisa (Galileo Galilei 12km) a je vynikajícím výchozím bodem k návštěvě toskánských měst.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.7.2019 12:04
Mapa stránek ...