Ubytování v Itálii, Montopoli in Valdarno (Lucca, Pisa a okolí) v rekreačním domě 'Ulivo'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Ulivo, Montopoli in Valdarno
★★★★

Itálie, Lucca, Pisa a okolí, Montopoli in Valdarno

Itálie, Lucca, Pisa a okolí, Montopoli in Valdarno
Číslo objektu: IT5366.646.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5366_646_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 24.298,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 130 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Velmi vkusné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Velká obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar) s jídelní stůl, otevřený krb a TV-satelit. Vstup na zahradu, na terasu. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: otevřený velký obývací pokoj s otevřený krb, TV-satelit a DVD. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/bidet/WC. Topení (extra). Terasa, zahradní sezení, zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Pěkný výhled do zahrady a na krajinu. K dispozici: vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování u domu.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkná, samostatná vila 'Ulivo', 2-podlažní, z 17. století, renovovaný, obklopen stromy, loukami a poli. 2 domy v rezidenci. Mimo obec, 5 km od centra Marti, klidná, slunná poloha, v zeleni. Společné: pozemek 10 ha, velká, udržovaná zahrada s trávníkem a rostlinami, louka k odpočinku, biotop, bazén oplocený (6 x 12 m, hloubka 150 - 150 cm, 28.04.-06.10.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, zahradní sezení, pergola, terasa. K dispozici pouze pro Vás: pěkná zahrada k relaxaci. V domě: k dispozici jízdní kola. Výměna povlečení 1x týdně. 2.5 km dlouhý, příjezd (přírodní cesta). Parkovací místo. Obchod 5 km, supermarket 6 km, restaurace 5 km, bar 5 km, pekárna 5 km, nádraží 'Montopoli' 5 km, písečná pláž 'Pisa' 45 km. Atrakce v blízkosti: Pisa 30 km, Lucca 45 km, Firenze 50 km. Prodej místních zemědělských výrobků.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Montopoli in Valdarno:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Montopoli, středověké městečko s více jako 8.000 obyvateli, na jižní straně Valdarno na 95 m vysokém kopci, dominujícímu údolí Arno, 30 km východně od Pisy, 50 km od Florencie a Sieny. Uprostřed vinic a olivových hájů, mezi dubovými lesy a cypřišemi, které pokrývají celý pás Toskánska.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:19
Mapa stránek ...