Ubytování v Itálii, Lucca (Lucca, Pisa a okolí) v apartmánu 'Palazzo Cittadella'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Palazzo Cittadella, Lucca
★★★★

Itálie, Lucca, Pisa a okolí, Lucca

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Lucca, Pisa a okolí, Lucca
Číslo objektu: IT5187.400.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5187_400_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 22.990,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový byt 250 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Prostorné, komfortní a starožitné zařízení: velká jídelna s panoramatickým oknem. Průchozí pokoj s knihovna a TV. Průchozí pokoj s 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x lůžko. Koupelna/bidet/WC. Topení. Ve spodním patře: obývací pokoj/jídelna s TV. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Plynové topení. Vytápění pouze od 01.11. do 15.04. K dispozici: pračka, žehlička. Jeden z dvoulůžkových pokojů je propojen se vstupní halou domu, velikosti dvoulůžkových pokojů jsou 50 m2.
Informace o domě (rezidenci)
Útulný, komfortní, historický bytový dům 'Palazzo Cittadella', z 16. století. V centru obce Lucca, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, v srdci města, oblast se slabým provozem, v pěší zóně. Výměna povlečení 1x týdně (navíc- extra). Výměna ručníků 1x týdně (navíc- extra). Veřejné parkoviště 800 m extra. Potraviny 50 m, supermarket 1 km, restaurace, bar, kavárna, půjčovna jízdních kol 50 m, autobusová zastávka 'Piazzale Verdi' 800 m, nádraží 'Lucca centrale' 1 km, písečná pláž 'Versilia' 30 km. Atrakce v blízkosti: Pisa 25 km, Florence 80 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Abetone 100 km. Pozor prosím: bez výtahu. Majitel objektu bydlí ve stejném domě. Apartmán se nachází v zóně uzavřené pro dopravu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Lucca:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Město s dlouhou historií a bohatými uměleckými poklady, které se prezentují dobře uchovány. V ulicích jsou známky starého římského sídliště jak z doby středověku tak renezance. Obcházka historickým jádrem města je pozoruhodná cesta minulostí. Charakteriské jsou hradby ze 16. a 17. století a oválné tržiště s bývalým amfiteátrem, ale také živá atmosféra. Na okolních kopcích jsou některé honosné panské vily. Známé, historické město s 80'000 obyvatel, na severozápadě regionu 20 km od moře, na rovině, dopravně výhodná poloha, 25 km severo-východně od Pisa, 72 km západně od Firenze. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, 18 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.10.2019 21:19
Mapa stránek ...