Ubytování v Itálii, Casciana Terme (Lucca, Pisa a okolí) v rekreačním domě 'Casetta Ponticelli'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Casetta Ponticelli, Casciana Terme
★★★

Itálie, Lucca, Pisa a okolí, Casciana Terme

Itálie, Lucca, Pisa a okolí, Casciana Terme
Číslo objektu: IT5361.871.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5361_871_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.522,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Casetta Ponticelli', 3-pokojový dům 65 m2, v přízemí. Renovovaný v roce 2013, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). Vytápění pouze od 01.11. do 15.04. Zahradní sezení, zahrada 500 m2. Zahradní nábytek, gril.
Informace o domě (rezidenci)
Samostatný rodinný dům 'Casetta Ponticelli', renovovaný v roce 2013. 1 km od centra Lavaiano, 15 km od centra Casciana Terme, 25 km od centra Pisa, samostatně stojící, slunná poloha, 25 km od moře. Společné: park 2'000 m2 (oplocený). K dispozici pouze pro Vás: zahrada 500 m2. Pergola, zahradní nábytek, gril, parkovací místo na pozemku. Obchod 1 km, potraviny 1 km, supermarket 1 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 1 km, termální bazén 'Casciana Terme' 15 km. Atrakce v blízkosti: San Giuliano Terme 25 km, San Miniato 28 km, Volterra 40 km, Montescudaio 50 km, Firenze 65 km. Pozor prosím: objekt ref.: IT5361.870.1 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Casciana Terme:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Cascina Terme leží cca 35 km od Pisa v kopcovité krajině mezi řekami Cascina a Era, ve fascinující krajině vyznačující se vinicemi a stoletými olivovými háji. Je to jedna z nejdůležitějších obcí v Colline Pisane. Doba vzniku se odhaduje na dobu Etrusků a místo je zmiňováno již v kronikách z 9.století jako 'Castrum ad Aquas', což hovoří v ranné důležitosti jako lázně. Ulice uvnitř tohoto lázeňského místa si uchovaly původní charakter - vycházka do Cascina Alta nebo Pietraia nabízí nepřetržitě překvapení a pozoruhodnosti: malý zámek, portikusy a z tufové horniny sekané stodoly, potom Collemontanino, Parlascio a Ceppato s domy, věžemi, cestami a piniovými háji. V okolí je další zajímavost ve Volterra s etruskými poklady, středověká známá místa San Miniato a San Gimignano, Castiglioncello se skalnatým mořem a Versilia mezi pláží a mondénním životem.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 19:16
Mapa stránek ...