Ubytování v Itálii, Casciana Terme (Lucca, Pisa a okolí) v rekreačním domě 'Casa Bianca'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Casa Bianca, Casciana Terme
★★★

Itálie, Lucca, Pisa a okolí, Casciana Terme

Itálie, Lucca, Pisa a okolí, Casciana Terme
Číslo objektu: IT5361.860.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5361_860_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 33.643,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Casa Bianca', 8-pokojový dům 228 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Komfortní a stylové zařízení: otevřený velký obývací pokoj s otevřený krb, TV a plochá obrazovka. Vstup na zahradu, na lodžii. Otevřená velká jídelna. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 150 cm, v délce 190 cm). Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, pec na pizzu). Vstup na zahradu. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC. 2x sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). Vytápění pouze od 01.11. do 15.04. Zahrada 500 m2. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka, síť proti hmyzu. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pouze ve vzdálenosti 100 metrů od domu se nachází dřevěná přístavba, s dvojlůžkem pro 2 osoby. Tuto přístavbu je možno si zarezervovat samostatně.
Informace o domě (rezidenci)
Lorenzana 12 km od Casciana Terme: Samostatný rodinný dům 'Bianca', obklopen stromy a vinicemi. 3 domy v komplexu 2 km od centra Lorenzana, 30 km od centra Pisa, 80 km od centra Firenze, klidná, slunná, vyvýšená poloha na kopci, 20 km od moře, v zeleni. Společné: pozemek 200 ha, bazén (14 x 7 m, hloubka 100 - 230 cm, 09.05.-26.09.). Sprcha/WC u bazénu, tenis (1 x tvrdý povrch), ping-pong, zahradní nábytek, gril. Příjezd vede až k objektu (500 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Potraviny 2 km, restaurace 2 km, písečná pláž 22 km, skalnatá pláž 22 km, termální bazén 12 km. Golfové hřiště (18 jamek) 26 km, tenis 1 km. Atrakce v blízkosti: Livorno 28 km, Castellina Marittima 23 km, San Miniato 40 km, Volterra 45 km, Lucca 65 km, Viareggio 68 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Casciana Terme:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Cascina Terme leží cca 35 km od Pisa v kopcovité krajině mezi řekami Cascina a Era, ve fascinující krajině vyznačující se vinicemi a stoletými olivovými háji. Je to jedna z nejdůležitějších obcí v Colline Pisane. Doba vzniku se odhaduje na dobu Etrusků a místo je zmiňováno již v kronikách z 9.století jako 'Castrum ad Aquas', což hovoří v ranné důležitosti jako lázně. Ulice uvnitř tohoto lázeňského místa si uchovaly původní charakter - vycházka do Cascina Alta nebo Pietraia nabízí nepřetržitě překvapení a pozoruhodnosti: malý zámek, portikusy a z tufové horniny sekané stodoly, potom Collemontanino, Parlascio a Ceppato s domy, věžemi, cestami a piniovými háji. V okolí je další zajímavost ve Volterra s etruskými poklady, středověká známá místa San Miniato a San Gimignano, Castiglioncello se skalnatým mořem a Versilia mezi pláží a mondénním životem.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.8.2019 16:13
Mapa stránek ...