Ubytování v Itálii, Pietra Ligure (Ligurie Riviera Ponente) v apartmánu 'comfort'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu comfort, Pietra Ligure
★★

Itálie, Ligurie Riviera Ponente, Pietra Ligure

Itálie, Ligurie Riviera Ponente, Pietra Ligure
Číslo objektu: IT1910.350.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it1910_350_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.710,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'comfort', 2-pokojový byt 50 m2. Částéčně renovovaný v roce 2017, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mraznička). Koupelna nebo sprcha/WC. Klimatizace. Balkon. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Rekreační obec 'Il Borgo degli Ulivi'. 4 domy v komplexu, v obci, klidná, slunná poloha, 300 m od moře. Společné: zahrada s trávníkem a stromy, bazén (26 x 12 m, 01.05.-30.09. bazén otevřen 09:00-19:00). Sprcha/WC u bazénu, dětské brouzdaliště, tenis (extra), dětské hřiště. V rekreačním zařízení: restaurace, bar, Wireless LAN [WLAN], stolní tenis, odkládací místnost na kola, prádelna (společné, extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 300 m, nádraží 'Pietra Ligure' 600 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Pietra Ligure:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Popularni rekreacni stredisko na Ponente Riviera. Krasna plaz Borgio Verezzi 2 km. Oblast produkuje brzke ovoce a vino. Jeskyne Borgio najdete v zazemi. Známé letovisko.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:19
Mapa stránek ...