Ubytování v Itálii, Finale Ligure (Ligurie Riviera Ponente) v apartmánu 'Le Saline'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Le Saline, Finale Ligure
★★★

Itálie, Ligurie Riviera Ponente, Finale Ligure

Itálie, Ligurie Riviera Ponente, Finale Ligure
Číslo objektu: IT1920.400.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it1920_400_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 9.772,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 25 m2. Moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, 1x místo ke spaní a TV-satelit. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení, klimatizace (extra). Vytápění pouze od 01.11. do 31.03. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Borgio Verezzi 3 km od Finale Ligure: Pěkná rezidence 'Le Saline', 4-podlažní. 30 byty v rezidenci. Centrální, slunná poloha, 50 m od moře, nutno přejít silnici. Společné: bazén (15 x 7 m, hloubka 60 - 200 cm, 15.04.-15.10. bazén otevřen 09:00-13:00 a 15:00-19:00). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, dětské hřiště. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost s TV, Wireless LAN [WLAN], sauna (extra), fitness (extra), stolní tenis, herní místnost, výtah, odkládací místnost na kola, slunná terasa, prádelna (společné, extra). Snídaně (extra). Parkovací místo (extra), společné garáže (extra). Obchod, potraviny 100 m, supermarket 200 m, restaurace, písečná pláž 50 m. Pozor prosím: recepce otevřena od 09:00-19:00 h. Pozor prosím: železnice 30 m od domu. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. V čase oběda (12.00 - 15.00 hod.) je recepce zavřená. Přístup k pláži podchodem. Železnice s malým provozem. Mnoho možností pro výlety a sportovní aktivity.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Finale Ligure:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Oblibene rekreacni misto s mestskym prumyslem mezi Savona (25 km) a Albenga (20 km). Idealni vychozi bod pro zajimave vylety do Finale Pia, Finale Marina, Finalborgo, Varigotti, Perti, Verzi a Calizzano. Město. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:23
Mapa stránek ...