Ubytování v Itálii, Moneglia (Ligurie Riviera Levante & Cinque Terre) v apartmánu 'Cristina'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Cristina, Moneglia
★★

Itálie, Ligurie Riviera Levante & Cinque Terre, Moneglia

Itálie, Ligurie Riviera Levante & Cinque Terre, Moneglia
Číslo objektu: IT5090.170.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5090_170_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.224,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Cristina', 3-pokojový byt 70 m2 v 1. patře. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). Vytápění pouze od 01.11. do 30.03. Balkon 4 m2. Výhled do dálky na moře a do údolí. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Dvougenerační dům 'Camposoprano'. 2.8 km od centra Moneglia, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, 3 km od moře. 30 m dlouhý, příkrý příjezd vede až k objektu. Cesta se schodištěm (10 schodů) k domu. Potraviny 3 km, restaurace 20 m, autobusová zastávka 50 m, nádraží 'Moneglia' 3 km, písečná pláž 3 km. Atrakce v blízkosti: Sestri Levante 11 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Dálnice 100 m od domu. Objekt ref.: IT5090.175.1 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Moneglia:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé rekreační místo na Riviéra Levante, mezi Janovem (55 km) a La Spezia (45 km), obklopené svažujícími se kopci s divokými lesy, vhodné pro výlety. Staré jádro obce utváří oba hrady Villafranca a Monleone a krásná pláž s barem a restaurací. Pláže s možnostmi vodních sportů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:23
Mapa stránek ...