Ubytování v Itálii, Terracina (Lazio) v rekreačním domě 'Villa Romano'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Villa Romano, Terracina

Itálie, Lazio, Terracina

Itálie, Lazio, Terracina
Číslo objektu: IT5880.205.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5880_205_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 29.398,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 150 m2. Prostorné a světlé, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Moderní, komfortní rodinný dům 'Villa Romano'. V obci 5.5 km od centra Terracina, 350 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená), louka k odpočinku. Gril, parkovací místo. Supermarket, restaurace 400 m, kavárna 350 m, nádraží 'Terracina' 8 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Terracina:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Město se 35.000 obyvateli, na hranici mezi střední a jižní Itálií, u nohou vysoké vápencovité skály u moře. Město a jeho okolí nabízí o historii se zajímajícím lidemem četné ostatky z římské minulosti. Ze zvonice katedrály San Cesareo ze 12 století je překrásný výhled přes pobřežní krajinu.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.7.2019 12:15
Mapa stránek ...