Ubytování v Itálii, Sperlonga (Lazio) v rekreačním domě 'Le Cigale'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Le Cigale, Sperlonga
★★★★

Itálie, Lazio, Sperlonga

Itálie, Lazio, Sperlonga
Číslo objektu: IT5890.85.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5890_85_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 32.417,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová vila 150 m2 na 2 podlažích. Světlé, úplně renovovaná v roce 2013, moderní a vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV-satelit. Vstup na zahradu, k zahradnímu sezení, k bazénu. 1x dvoulůžkový pokoj s otevřený krb a sprcha/bidet/WC. Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. Topení (extra), klimatizace, topeni horkým vzduchem. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj. Vstup na terasu. Sprcha/bidet/WC. Velká terasa, velké zahradní sezení, zahrada. Zahradní nábytek, gril. Pěkný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: 2 domácí zvířata (psi) povolena. Soukromý vstup.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkná vila 'Le Cigale', renovovaný v roce 2013, obklopen stromy. 6 km od centra Sperlonga, v okrsku Casa Capraia, klidná poloha na kopci, 12 km od moře, 12 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: zahrada květinami a stromy, bazén (10 x 5 m, hloubka 150 - 150 cm, 17.05.-01.10.). Atypický bazén. Venkovní sprcha, zahradní sezení, gril. Úklid na vyžádání (extra). Transfer z letiště (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 6 km, potraviny 6 km, supermarket 6 km. Atrakce v blízkosti: Gaeta, Ponza, Montecassino, Napoli, Pompei, Roma. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Sperlonga:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Mezi malebnými městy Terraccina a Gaeta leží malé městečko Montepiano-Sperlonga - pevnost na vyvýšenině skalnatého výčnělku. Atraktivní, staré město, starověké pobřežní věže a krásné, bezkonkurenční jeskyně. Výlety do Říma, Neapole (asi 100 km), Paestum, Gaeta a ostrov Ponza (lodní doprava z Formia a Terraccina).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.8.2019 16:06
Mapa stránek ...