Ubytování v Itálii, Sperlonga (Lazio) v rekreačním domě 'Aromatique'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Aromatique, Sperlonga

Itálie, Lazio, Sperlonga

Itálie, Lazio, Sperlonga
Číslo objektu: IT5890.631.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5890_631_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 27.288,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojov 'Villa Aromatique' dům (samostatný), pro 8 osob, 155 m2 na 2 podlažích, komfortní a stylové zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, stereo přehrávač, otevřený krb a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2x dvoulůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, jídelní kout, myčka a lednicí.Koupelna, sprcha/WC, koupelna/sprcha/WC a bidet.Zahradní sezení 30 m2, zahradní nábytek, 6 lehátka.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Velká, ideální pro pobyt s dětmi. Vilový dům 'Aromatique', rok výstavby 2003, obklopen loukami.Zařízení domu: topení dřevem, ústřední topení, klimatizace, pračka (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: parkoviště u domu, rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto.Poloha: na kraji obce obce Sperlonga, klidná, slunná poloha v zeleni. Výhled z domu do zahrady a do údolí.Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás, 2'500 m2, oplocený), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, délka 9 m x šířka 4 m, otevřeno od 01.04. do 30 .10.), venkovní sprcha (k dispozici pouze pro Vás), gril (k dispozici pouze pro Vás), ohniště (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 2.5 km, supermarket 2.5 km, restaurace 750 m, písečná pláž 11 km, jízdárna 22 km, Metro 6 km. Upozornění, v okolí se nachází: železnice v 6 km a letiště v 140 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Sperlonga:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Mezi malebnými městy Terraccina a Gaeta leží malé městečko Montepiano-Sperlonga - pevnost na vyvýšenině skalnatého výčnělku. Atraktivní, staré město, starověké pobřežní věže a krásné, bezkonkurenční jeskyně. Výlety do Říma, Neapole (asi 100 km), Paestum, Gaeta a ostrov Ponza (lodní doprava z Formia a Terraccina).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.4.2019 11:09
Mapa stránek ...