Ubytování v Itálii, Sperlonga (Lazio) v apartmánu 'Costa di Kair ed Din'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 6). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Costa di Kair ed Din, Sperlonga
★★★

Itálie, Lazio, Sperlonga

Itálie, Lazio, Sperlonga
Číslo objektu: IT5890.100.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5890_100_4/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 7.476,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 25 m2. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Malá obytná kuchyně (2 plotýnky) s TV. Vstup na verandu. Koupelna/bidet/WC. Částečný výhled na hory.
Informace o domě (rezidenci)
Sperlonga: S vynikajícím výhledem na moře, obklopené středomořskou vegetací a pečovanými květinovými zahradami, obytný dům sousedí- na jedné straně s hotelem a na druhé sestává ze 67 bytopvých jednotek, makých 2-patrových domů rekreační středisko 'Costa di Kair ed Din'. 700 m od centra Sperlonga, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, 1.6 km od moře, 1.6 km plaz. Společné: velká zahrada s rostlinami a květinami, bazén (20 x 8 m, 01.06.-27.09. bazén otevřen 10:00-14:00 a 15:00-19:00). WC u bazénu, venkovní sprcha, tenis, osvětlený (extra), dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V rekreačním zařízení: recepce, bar, Wireless LAN [WLAN], pračka (společné, extra). Parkovací místo. Obchod, potraviny, supermarket 700 m, autobusová zastávka 1 km, nádraží 'Lido di Fondi' 11 km, písečná pláž 2 km. Atrakce v blízkosti: Gaeta, Formia, Napoli, Roma. Pozor prosím: Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Fotografie domu je jen příkladem. Malý kyvadlový autobus mezi mořem a městem (22. 06. do 31. 08.). Přístup k bazénu se slunečníky a lehátky (pokud zásoba stačí) je v ceně pronájmu, koupací čepice nutné. Červenec s srpen: bar, pizzeria, mini-supermarket a zábava (29/6-06/9).
Rezervace
Ubytování v Itálii, Sperlonga:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Mezi malebnými městy Terraccina a Gaeta leží malé městečko Montepiano-Sperlonga - pevnost na vyvýšenině skalnatého výčnělku. Atraktivní, staré město, starověké pobřežní věže a krásné, bezkonkurenční jeskyně. Výlety do Říma, Neapole (asi 100 km), Paestum, Gaeta a ostrov Ponza (lodní doprava z Formia a Terraccina).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:21
Mapa stránek ...