Ubytování v Itálii, San Polo (Lazio) v apartmánu 'Melograno'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Melograno, San Polo
★★★

Itálie, Lazio, San Polo

Itálie, Lazio, San Polo
Číslo objektu: IT5616.101.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5616_101_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.663,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Melograno', 2-pokojový byt 45 m2, v přízemí. Účelné a stylové zařízení: otevřený obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, jídelní stůl, TV, plochá obrazovka, rádio, CD, DVD a klimatizace. Vstup k zahradnímu sezení. 1x dvoulůžkový pokoj s TV, plochá obrazovka a klimatizace. Vstup k zahradnímu sezení. Kuchyňský kout (4 plotýnky, gril). Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Zahradní sezení. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Velmi komfortní selský dům 'Sabina Hills', renovovaný v roce 2008. 60 km od centra Roma, klidná, slunná poloha na kopci, v zeleni. Společné: pozemek, přírodní zahrada, bazén (150 m2, 01.01.-31.12.). V rekreačním zařízení: sauna, whirlpool, k dispozici jízdní kola (extra). Výměna povlečení 1x týdně. Úklid 1x týdně na vyžádání (extra). Polopenze na vyžádání na vyžádání. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 800 m, supermarket 3 km, obchodní centrum 1 km, autobusová zastávka 300 m, nádraží 'Stimigliano' 8.5 km. Golfové hřiště 15 km, tenis 1.5 km, jízdárna 50 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, San Polo:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 370 m n.m.
Tuto oblast, kterou objevili Etruskové, se nachází podél Via Cassia, která spojuje Řím do Florencie. Venkov Tuscia má sopečné původy s lesy, jezery a horkými prameny, ale také mnoho pozůstatků z etruského období. Capranica je známá produkcí vína, hub a ořechů. Historická, klidná obec s 5'600 obyvatel 35 km od jezera, na vyvýšeném místě, 28 km jiho-východně od Viterbo, 55 km severo-západně od Roma. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:30
Mapa stránek ...