Ubytování v Itálii, Řím: Centro Storico (Lazio) v apartmánu 'Vittorio Emanuele'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Vittorio Emanuele, Řím: Centro Storico
★★★

Itálie, Lazio, Řím: Centro Storico

Itálie, Lazio, Řím: Centro Storico
Číslo objektu: IT5700.50.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5700_50_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.766,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 73 m2 v 2. patře. Úplně renovovaný v roce 2018, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj s digitální TV a plochá obrazovka. 1x dvoulůžkový pokoj. Průchozí pokoj s 1x lůžko, 1x vysunovací lůžko a jídelní stůl. Malá kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. Topení, klimatizace (extra). Vytápění pouze od 01.11. do 15.04. Výhled na město. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Historický bytový dům 'Vittorio Emanuele', z 17. století. V centru obce Roma, v okrsku Piazza Navona, centrální, živá poloha, v srdci města, na hlavní ulici. V domě: výtah. Veřejné kryté parkoviště 500 m, extra. Tramvaj 'Number 8 Arenula-Cairoli' 800 m, autobusová zastávka 'Chiesa Nuova' 70 m, nádraží 'Termini' 3.5 km, metro 'Colosseo' 2.8 km. Atrakce v blízkosti: Piazza Navona 270 m, Campo dei Fiori 350 m, San Luigi dei Francesi 600 m, Piazza San Pietro 1.2 km, Trastevere 900 m. Apartmán se nachází v zóně uzavřené pro dopravu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Řím: Centro Storico:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Řím - věčné město , nutno vidět a zažít. Vzpomínky připomínající různé fáze historie lidstva. Císařské paláce, rodné místo křesťanství, město Vatikán, umělecké a historické poklady evidující 25 století historie. Řím nabízí všechny druhy sportů a zábavy, spoustu kulturních možností a představení.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:22
Mapa stránek ...