Ubytování v Itálii, Řím: Centro Storico (Lazio) v apartmánu 'Trastevere'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Trastevere, Řím: Centro Storico
★★★

Itálie, Lazio, Řím: Centro Storico

Itálie, Lazio, Řím: Centro Storico
Číslo objektu: IT5700.404.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5700_404_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.676,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 55 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Pěkné a osobité zařízení: obývací pokoj/jídelna s rádio a CD. 1x dvoulůžkový pokoj s TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Plynové topení, klimatizace. Vytápění pouze od 01.11. do 15.04. Ve spodním patře: (přikré schodiště) průchozí pokoj, bez okna, bez skříně s 2x lůžko. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromý vstup.
Informace o domě (rezidenci)
Historický vícegenerační dům 'Trastevere', renovovaný v roce 2008. V centru obce Roma, v okrsku Trastevere, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, oblast se slabým provozem, 300 m od řeky. Výměna povlečení 1x týdně. Transfer z letiště (extra). Veřejné kryté parkoviště 1.5 km, veřejné parkoviště 600 m na ulici extra. Potraviny 200 m, restaurace, bar 50 m, kavárna 100 m, tramvaj 'Number 8 stop Belli' 200 m, autobusová zastávka 'Number 780 & H stop Belli' 200 m, nádraží 'Roma Trastevere' 2 km. Atrakce v blízkosti: Isola Tiberina 400 m, Santa Maria in Trastevere 450 m, Porta Portese Market 600 m, Piazza Navona 1.5 km, San Pietro 2.4 km, Colosseo 2.4 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Řím: Centro Storico:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Řím - věčné město , nutno vidět a zažít. Vzpomínky připomínající různé fáze historie lidstva. Císařské paláce, rodné místo křesťanství, město Vatikán, umělecké a historické poklady evidující 25 století historie. Řím nabízí všechny druhy sportů a zábavy, spoustu kulturních možností a představení.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 17:24
Mapa stránek ...