Ubytování v Itálii, Řím: Centro Storico (Lazio) v apartmánu 'Cipressino'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Cipressino, Řím: Centro Storico
★★★

Itálie, Lazio, Řím: Centro Storico

Itálie, Lazio, Řím: Centro Storico
Číslo objektu: IT5700.400.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5700_400_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 8.787,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Cipressino', 1-pokojový byt 22 m2, v přízemí. Částéčně renovovaný v roce 2016, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), DVD, k dispozici výběr DVD a klimatizace. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení, boiler (15 l). Vytápění pouze od 01.11. do 15.04. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace na ulici. Soukromý vstup.
Informace o domě (rezidenci)
Velmi historický vedlejší dům. V centru obce Roma, v okrsku Trastevere, centrální, živá poloha, v srdci města. Obchod 30 m, potraviny 50 m, restaurace 20 m, bar 30 m, kavárna 20 m, tramvaj 'Number 8 stop Belli' 400 m, autobusová zastávka '780, H stop Belli' 400 m, nádraží 'Termini' 5 km. Atrakce v blízkosti: Trastevere Night Life, Basilica Santa Maria in Trastevere, Fori Imperiali, Campo dei Fiori, Piazza Navona, Pantheon. Pozor prosím: nedoporučujeme příjezd automobilem.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Řím: Centro Storico:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Řím - věčné město , nutno vidět a zažít. Vzpomínky připomínající různé fáze historie lidstva. Císařské paláce, rodné místo křesťanství, město Vatikán, umělecké a historické poklady evidující 25 století historie. Řím nabízí všechny druhy sportů a zábavy, spoustu kulturních možností a představení.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 03:25
Mapa stránek ...