Ubytování v Itálii, Řím: Centro Storico (Lazio) v apartmánu 'VATICANUM HILLS'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu VATICANUM HILLS, Řím: Centro Storico
★★★★

Itálie, Lazio, Řím: Centro Storico

Itálie, Lazio, Řím: Centro Storico
Číslo objektu: IT5700.187.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5700_187_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.710,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'VATICANUM HILLS', 3-pokojový byt 110 m2 v 2. patře. Prostorné a světlé, renovovaný v roce 2014, velmi komfortní a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, digitální TV, plochá obrazovka, rádio, DVD a klimatizace. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizace. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Lavazza A modo mio)) s jídelní stůl, digitální TV a plochá obrazovka. Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. Topení, klimatizace. Vytápění pouze od 01.11. do 15.04. 2x balkon 4 m2. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Dobíjecí stojánek pro iPod. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Bytový dům 7-podlažní. V centru obce Rome, v okrsku Prati - Vaticano, centrální, klidná, slunná poloha v obytné čtvrti. V domě: výtah, ústřední topení. Veřejné parkoviště na ulici extra. Obchod 100 m, potraviny 200 m, supermarket 500 m, obchodní centrum 200 m, bar, pekárna 100 m, autobusová zastávka 'Cipro -Ammiragli (31-33-247)' 210 m, nádraží 'Valle Aurelia FL3' 500 m, metro 'Cipro - Musei vaticani (Line A)' 500 m. Dětské hřiště 100 m. Atrakce v blízkosti: Musei Vaticani, Spanish Steps, Piazza Navona. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Řím: Centro Storico:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Řím - věčné město , nutno vidět a zažít. Vzpomínky připomínající různé fáze historie lidstva. Císařské paláce, rodné místo křesťanství, město Vatikán, umělecké a historické poklady evidující 25 století historie. Řím nabízí všechny druhy sportů a zábavy, spoustu kulturních možností a představení.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:23
Mapa stránek ...