Ubytování v Itálii, Lago di Bolsena (Lazio) v rekreačním domě 'Lakeside home'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Lakeside home, Lago di Bolsena
★★★

Itálie, Lazio, Lago di Bolsena

Itálie, Lazio, Lago di Bolsena
Číslo objektu: IT5606.120.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5606_120_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.467,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 65 m2. Jednoduché a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, otevřený krb a jídelní stůl. 1x malý pokoj s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC a digitální TV. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Vstup na lodžii. Sprcha/bidet/WC. Topení dřevem. Vytápění pouze od 01.11. do 10.10. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Samostatný rodinný dům 'Lakeside home', obklopen stromy. 500 m od centra Bolsena, 500 m od jezera. K dispozici pouze pro Vás: přírodní zahrada 200 m2 (oplocená). Pergola, zahradní nábytek, gril, parkovací místo u domu. Supermarket 500 m, restaurace 300 m, bar, pěší zóna, půjčovna jízdních kol, letní předzahrádka 500 m, nádraží 'Orvieto' 24 km. Marina 800 m. Atrakce v blízkosti: Orvieto 20 km, Pitigliano 30 km, Tarquinia 68 km, Capalbio 78 km, Terme di Saturnia 54 km, Roma 129 km. Známá jezera v okolí: Bolsena 500 m. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Lago di Bolsena:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Jezero Bolzen, jedno z největších oblasti Latium, s průměrem 43 km, vzniklé z vyhaslého kráteru. Ve výšce 305 m n.m, s max.hloubkou 146 m, se dvěma malými ostrovy, které jsou zcela nepoškozené. Jezero je obklopeno panoramatickou cestou, která navzájem spojuje kolem ležící městečka.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:32
Mapa stránek ...