Ubytování v Itálii, Guidonia (Lazio) v rekreačním domě 'Torretta Serviana'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Torretta Serviana, Guidonia
★★

Itálie, Lazio, Guidonia

Itálie, Lazio, Guidonia
Číslo objektu: IT5628.10.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5628_10_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.457,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojová vila 200 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Prostorné, komfortní a stylové zařízení: velký obývací pokoj 70 m2 s otevřený krb a TV. Vstup na terasu. 3x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha/bidet/WC. E-topení (extra). V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s otevřený krb a sprcha/WC. Vstup na balkon. Velká terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled do údolí. Maximálně 3 domácí zvířata (psi) povolena. Přístup do 1.patra přes vnější schodiště (22 schodů). Přístup do 2. poschodí přes schodiště z obývacího pokoje. Prosím pozor: v kuchyni není teplá voda.
Informace o domě (rezidenci)
Montecelio 3 km od Guidonia: Příjmací pokoj v přízemí se samostatným vchodem užíván majitelem. Zastávka autobusu se spojením do Montecelio a Guidonia vzdálená 350 m. Historická vila 'Torretta Serviana', z 17. století, renovovaný v roce 2013, obklopen poli. 1 km od centra Montecelio, samostatně stojící, klidná, slunná poloha na kopci. K dispozici pouze pro Vás: park 5 ha s květinami a stromy. Zahradní nábytek, gril. Úzký příjezd (300 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, potraviny 1 km, obchodní centrum 2 km, restaurace 1 km, bar 1 km, pekárna 1 km, autobusová zastávka 350 m, nádraží 'Guidiona' 3.5 km. Atrakce v blízkosti: Guidonia 13 km, Roma 40 km, Villa Adriana 13 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Guidonia:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Pěkná obec v Latium, obklopena zelení, 12 km od Tivoli. Obchody, restaurace. Pěkné možnosti výletů do okoli (Latium) a do nejkrásnější oblasti regionu. Hlavní město Řím ca. 50 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.7.2019 03:34
Mapa stránek ...