Ubytování v Itálii, Gaeta (Lazio) v apartmánu 'Sweet Home'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Sweet Home, Gaeta

Itálie, Lazio, Gaeta

Itálie, Lazio, Gaeta
Číslo objektu: IT5893.606.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5893_606_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.214,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov 'Sweet Home' dům pro 4 osob, 80 m2, moderní a útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, otevřený krb a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička.Sprcha/WC a bidet.Zahradní sezení, zahradní nábytek.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Ideální pro pobyt s dětmi. Pěkný, útulný rodinný dům 'Sweet Home', obklopen loukami.Zařízení domu: topení dřevem, ústřední topení, klimatizace, pračka (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto.Poloha: na kraji obce obce Gaeta, klidná, slunná poloha v zeleni, u moře. Výhled z domu do zahrady.Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás, oplocený), zahrada (k dispozici pouze pro Vás), venkovní sprcha (k dispozici pouze pro Vás), gril (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 2 km, restaurace 2 km, písečná pláž 2 km, Metro 9 km. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 50 km, hlavní silnice v 2.3 km, železnice v 10 km a letiště v 95 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Gaeta:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Gaeta ve stejnojmenné zátoce na pobřežním úseku jmenovaném 'Riviera di Ulisse' s dlouhou historií. V předhůří, které je téměř zcela obklopené mořem je 'Parco Urbano di Monte Orlando'. Zbývající městská část se táhne podél středověkých silnic s velkým hradem, stavbami z římském doby, historickými kostely a mnoha plážemi. Známé letovisko s 25'000 obyvatel přímo u moře s pěkným výhledem, 90 km severo-západně od Napoli, 160 km jiho-východně od Roma. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.7.2019 12:14
Mapa stránek ...