Ubytování v Itálii, Formia (Lazio) v rekreačním domě 'Break in Town'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 5 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Break in Town, Formia

Itálie, Lazio, Formia

Itálie, Lazio, Formia
Číslo objektu: IT5895.621.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5895_621_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 5 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 25.232,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
8-pokojov 'Break in Town' dům (samostatný), pro 10 osob, 160 m2, útulné a stylové zařízení.Obývací pokoj s TV-satelit. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 1x postel a 1x francouzské lůžko. Ložnice s 1x postel.Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, myčka a lednicí.Koupelna/WC, sprcha, sprcha/WC, koupelna/sprcha/WC a bidet.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Velký, komfortní rodinný dům 'Break in Town'.Zařízení domu: klimatizace, pračka (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: veřejné parkoviště. Příjezd možný celoročně jen do 120 m od domu. Doporučujeme auto.Poloha: na kraji obce obce Formia, ve čtvrti Maranola, klidná poloha.Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 100 m, potraviny 100 m, restaurace 10 m, písečná pláž 3 km, sportovní centrum 3 km, tenis 3 km, Metro 3 km. Upozornění, v okolí se nachází: železnice v 3 km a letiště v 120 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Formia:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
V srdci zálivu, od větru chráněná poloha, v oblasti, která je také chráněná okolními horami, leží Formia, mezi mořem a svahem a rozkládá se od pláží Vindicio na západě až k plážím Acquatreversa, Santo Janni a Gianola na východě. Formia má klíčovou pozici pro obchodní a dopravní spojení: nádraží na trase vlaku Roma-Napoli. Oblast nabízí překladove přístaviště a sportovní přístav. Existuje také lodní spojeni k ostrovům Pontine. Školy surfování.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.4.2019 08:43
Mapa stránek ...